Organisasjon

Bilde av Hadle Rasmus Bjuland

Leder

Hadle Rasmus Bjuland
hbj@krf.no
903 63 690
Bilde av Joel Ystebø

Politisk nestleder

Joel Ystebø
joel@krfu.no
454 54 728
Bilde av Hilde Alice Skåra Gunvaldsen

Organisatorisk nestleder

Hilde Alice Skåra Gunvaldsen
hilde@krfu.no
41336156
Bilde av Edvard Kunzendorf

Internasjonalt ansvarlig

Edvard Kunzendorf
edvard@krfu.no
948 20 705
Bilde av Mikal Valland Nordli

Sentralstyremedlem. Ansvar: Skolering

Mikal Valland Nordli
mikal@krfu.no
984 31 547
Bilde av Oddbjørn Nørstrud

Sentralstyremedlem. Ansvar: Politikkutvikling

Oddbjørn Nørstrud
oddbjorn@krfu.no
469 31 770
Bilde av Emilie Skoland

Sentralstyremedlem. Ansvar: Lokallag

Emilie Skoland
emilie@krfu.no
984 52 167
Bilde av Thea Line Myhr

Sentralstyremedlem. Ansvar: Kommunikasjon

Thea Line Myhr
944 96 122
Bilde av Jørgen Reymert Jensen

Sentralstyremedlem. Ansvar: Aksjon

Jørgen Reymert Jensen
jorgen@krfu.no
469 53 980
Bilde av Birgitte Konow

1. vara. Ansvar: Medlemmer

Birgitte Konow
birgitte@krfu.no
955 22 490