Organisasjon

Bilde av Edel-Marie Haukland

Leder

Edel-Marie Haukland
edelmarie@krfu.no
924 11 005
Bilde av Hadle Bjuland

Politisk nestleder

Hadle Bjuland
hadle.bjuland@gmail.com
903 63 690
Bilde av Eline Kunzendorf

Organisatorisk nestleder

Eline Kunzendorf
eline@krfu.no
940 96 334
Bilde av Ellen Johanne Weydahl

Internasjonalt ansvarlig

Ellen Johanne Weydahl
ellenjohanne@krfu.no
922 87 762
Bilde av Emma Løvaas Akyeampong

Sentralstyremedlem

Emma Løvaas Akyeampong
emma@krfu.no
413 40 424
Bilde av Mikal Valland Nordli

Sentralstyremedlem

Mikal Valland Nordli
mikal@krfu.no
984 31 547
Bilde av Simen Bondevik

Sentralstyremedlem

Simen Bondevik
simen@bondevik.no
986 85 770
Bilde av Kamilla Pletten Aasgard

1. vara til sentralstyret

Kamilla Pletten Aasgard
kamilla@krfu.no
xxx xx xxx